ремонт электроплит
Працюємо без вихідних 7/7
ремонт электроплит киев
У штаті тільки фахівці, стаж яких більше 5 років
ремонт электрической плиты
Даємо гарантію на роботу - 1 рік

Ремонт електроплит в місті Київ

Якщо говорити про електричні плити – сьогодні вони є у багатьох будинках та квартирах, там, де немає постачання газу. Але незалежно від марки та моделі, самого виробника нерідко виникає потреба в тому, щоб провести ремонт електроплит, їх обслуговування. Тому розглянемо основні поломки електроліти і як їх усунути.

Профілактика


Як кажуть майстри компанії Fix-Man – у своїй роботі вони стикаються з багатьма проблемами та поломками електроліт, і це є наслідком не лише неправильної їх експлуатації, а й відсутності профілактичних робіт. Зокрема, наші майстри після ремонту або встановлення нового обладнання завжди проконсультують як правильно використовувати, збільшувати/зменшувати потужність, як доглядати після готування за її поверхнею.

І перше, на що звертають увагу наші майстри – не варто включати в роботу відразу всі нагрівальні елементи, оскільки це веде до сильного перегріву та надмірного вироблення і як результат – зниження ресурсу та терміну експлуатації плити.
Ремонт електроплит у Києві
Також періодично варто мити поверхню плити, причому не просто мити, а спеціально вибирати спеціальні засоби для чищення таких плит, правильно їх дозувати, так, щоб воно не потрапляло в щілини. І також важливо стежити за процесом приготування їжі, щоб на плиту не потрапляли речовини, що містять цукор, оскільки при попаданні на плиту вони залишать западину або вм'ятину. Це правило стосується саме склокерамічних плит.

Якщо ж поломка вже сталася, не варто одразу самотужки намагатися усунути її, а одразу ж викликати спеціаліста з ремонту електроліт. Можна, звичайно, звернутися до приватного майстра, але нерідко це може стати проблемою номер один - не всі майстри можуть мати достатньо досвіду для ремонту, можуть не мати нових деталей. Та й за належного ремонту майстри не дають гарантії на всі проведені роботи. Тому так важливо не довіряти ремонт електроплит комусь, а відразу звернутися до сервісного центру, де працюють професіонали своєї справи.


Часті поломки електричних плит

 • Якщо не гріє одна або кілька конфорок. І ту вже проблема може критися в несправній проводці або контактах, що відійшли, а також поломці блоку управління, регулятора потужності конфорки або обумовлена поломкою самої конфорки. Усі ці поломки усунути може лише спеціалізований майстер.
 • Якщо плита не вмикається – майстри проведуть перевірку розетки/вилки, шнура, а також коробки з клемами, які від перепаду напруги можуть перегоріти, відійти контакти, перегоріти теплові запобіжники або блок керування. Дещо рідше виходить з ладу плата сенсорного управління. Єдине, що може сам перевірити користувач – цілісність шнура, розетки та вилки, все інше варто довірити винятково досвідченому майстру компанії Fix-Man.
Ремонт електричних плит у Києві
 • Не реагує саме сенсорне керування. І причина може бути в поломці сенсорної плати або блоці управління. І майстер вже може на місці замінити плату, що перегоріла, блок управління – тестує на помилки в програмі, перебиті доріжки, перегорілі вузли.
 • Конфорка постійно гріє. Причину варто шукати у програмних збоях, а також фізичному пошкодженні, хоча найчастіше – це поломка захисного реле у будові конфорки. Виправити поломку може лише професійний майстер з ремонту електроплит.
 • Духовка не вмикається. І причин може бути кілька - обірвана проводка або некоректно працює перемикач потужності, поламаний терморегулятор. Хоча проблема може бути із самим нагрівальним елементом або блоком управління, нерідко виходить з ладу таймер. Але всі роботи з діагностики та усунення поломок варто довірити виключно майстрам.
 • Після включення в мережу плита вимикається. І причина може критися в короткому замиканні, і тут уже швидше за все доведеться міняти на плиті нагрівальний елемент.
Якщо ви ніколи не ремонтували електричні плити – не варто починати це зараз. Оскільки наслідки можуть бути фатальними:
 • Удар струмом при неправильному поводженні з плитою під час ремонту.
 • Якщо поломка незначна, то при неправильному ремонті вона може стати дорогою поломкою.
 • Техніку неможливо буде відремонтувати та доведеться купувати нове обладнання.


Чому варто обирати Fix-Man

Якщо говорити про те, чому при поломці електроплит у Києві багато користувачів звертаються саме до майстрів компанії Fix-Man – у свій актив варто поставити кілька основних пунктів:
 • Наша компанія працює суворо в офіційному порядку, ніякої підпільної роботи та ремонту, тому нам можна вірити та довіряти у ремонт техніку. Багато поломок можна відремонтувати вдома у замовника, рідше техніку доведеться доставляти в нашу майстерню. Але якщо потрібно доставити плиту до майстерні – все це йде силами наших майстрів та на нашому транспорті.
 • У процесі ремонту наші майстри використовують виключно нові деталі та вузли, ніякого формату б/в чи підробки, які просто не прослужать довго. Ми використовуємо лише ті деталі та вузли, які рекомендовані самим виробником.
 • Ціна на ремонт у нас встановлена в офіційному порядку і згідно з прейскурантом, але вона доступна багатьом, адже ми не намагаємося наживатися на наших клієнтах, їх проблемах. При цьому сам розрахунок може проводитися як готівкою, так і безготівкою.
Ремонт електроплит у Києві
 • На всі види виконаних нашими майстрами робіт останні видають гарантійний талон. Термін гарантії може варіювати від кількох місяців і до року – все визначено тим, що ремонтують та наскільки сам процес складний. Це підтверджує те, що ремонт проведено якісно та надійно.
 • Наш клієнт – над усе, як і наше добре ім'я. Саме з цієї причини у нас працюють строго досвідчені майстри, з великим досвідом роботи, які знають свою справу та постійно підвищують рівень кваліфікації.
 • Ми працюємо без перерви та вихідних, по всіх районах міста. Тому при поломці в п'ятницю або перед святом вам не доведеться чекати майстра всі вихідні.
І ще один момент - завжди правильно користуйтеся технікою і дотримуйтесь всіх правил експлуатації, не забувайте, що ви маєте справу з обладнанням, що працює на електриці. Тільки так техніка працюватиме справно та довгі роки. І навіть якщо поломка трапилася, не варто впадати у відчай - просто відключіть плиту від мережі і викличте нашого майстра.

Відгуки про нас

Після виконаного ремонту Ви можете залишити свій відгук про нашу службу, а також переглянути вже наявні відгуки.

Ось деякі відгуки:

Вітання! Нещодавно користувалася послугою на цьому сайті "Ремонт електроплит" І ось вирішила написати відгук) Значить, домовилися ми швидко і без будь-яких проблем. За ціною все влаштувало. Терміни були дуже короткі, що досить приємно. Отримала я свою електроплиту у найкращому вигляді. Вона знову працювала і навіть краще, ніж при покупці. А таке дуже рідко буває. Просто майстри нормальні і дивуватися нема чому тоді) Загалом, тут все круто. І тому від мене 5 зірок!
Еніко Ліфанова
Вітаю! Нещодавно зіткнулася з такою проблемою, що потрібна електроплита... Моя ламалася, а купувати нову – для мене дорого. Ну і залишається один варіант - лагодити стару. Обдзвонила кілька організацій – без результатів. Але натрапила на цей сайт. Подзвонила, домовилась. І незабаром у мене вдома була знову працююча електроплита. За ремонт електроплити взяли не дорого. Загалом все просто чудово! Раджу!
Еліс Керкська
Майстер приїхав в умовний час, ремонт електроплити не зайняв багато часу, зробив усе швидко та якісно, ​​я перевірила, чи все працює. Після цього лише взяв оплату. Ввічливий, акуратний.
Каріна Тимофєєва

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

remont-electroplit
remont-electricheskih-plit

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийної машини відбувається вдома у клієнта, з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер приступає до діагностики посудомийки, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

master-po-plitam-kiev

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

 

Контактний телефон

 

098-055-60-28

 

Радіус робіт – 30 км від Києва

Ремонт електроплит - Бровари

Ремонт електроплит - Вишгород

Ремонт електроплит - Вишневе

Ремонт електроплит - Ірпінь