Ремонт електроплит електро в Києві

Бує такі випадки, що улюблена електроплита перестає працювати, одразу виникає питання, що робити. Відповідь на це питання проста, потрібно зателефонувати фахівцям у даній сфері і вони без особливих зусиль зможуть здійснити ремонт електроплити електро у найкоротші терміни з мінімальною витратою коштів.

Часто даний ремонт електроплит електро полягає в наступних несправностях:

 • перестають працювати одна або всі конфорки одночасно;
 • виходять їхні лади регулятори встановлення потрібного температурного режиму;
 • руйнується або переламується провід, що подає електроживлення до духовки.

Основні та часті проблеми електроплит електро, які виникають у більшості власників даними електроплитами, це різна напруга в електромережі. В результаті може перегоряти як тени конфорок, так і відгоряти дроти на сполучних контактах.

Всі ці проблеми з легкістю та на високому рівні виконають майстри з ремонту електроплит. Навіть якщо Електра старого зразка та у продажу для неї немає запасних деталей, майстри з ремонту в найкоротші проміжки часу знайдуть потрібну деталь та замінять її, і плита працюватиме, як і раніше.

Як здійснюється ремонт електроплити електро в Києві?

Клієнт заходить на сайт ремонтної компанії знаходить номер телефону для зв'язку, дзвонить до компанії, розповідає свою проблему. Можна просто залишити заявку на сайті, який здійснює ремонт електроплит електро.

Через найкоротший проміжок часу додому приїжджає майстер з ремонту, оглядає плиту та каже причину поломки та вартість потрібної деталі, плюс ціну за роботу майстра. Якщо поломка не дуже складна, її причина усувається, прямий на місці. Плиту не доведеться везти до майстерні.

Для складніших поломок потрібно вивезення Електри в майстерню компанії, там фахівці виявлять за допомогою високоточного електронного обладнання причину поломки.

Замінять усі необхідні деталі та після ремонту доставлять її додому господареві. Фірма з ремонту дає гарантію терміном від 6 місяців до двох років, на безперебійну та якісну роботу електроплити.

Чому потрібен ремонт електричних плит електро, зі зверненням в ремонтну компанію?

 1. Майстер з ремонту може приїхати в будь-який вказаний клієнтом час доби.
 2. Усунення поломки може бути здійснене протягом 24 з моменту подання заявки.
 3. Всі деталі, які будуть замінені в електроплиті, купуються у заводу виробника. Це Дніпропетровський завод газової апаратури, що виробляє як електричні, так і газові плити даного зразка.
 4. Всі майстри з ремонту мають професійний досвід понад 4 роки роботи в даній сфері.
 5. Огляд вдома та встановлення причини поломки проводитися за рахунок фірми.
 6. Надається гарантія на те, що ремонт здійснено якісно та успішно, терміном від 6 міс. до 2 років.

Що потрібно робити щоб ремонт електричної плити електро відбувався якомога рідше?

 • Перша та найважливіша умова купівля стабілізатора електричної напруги на весь будинок або хоча б міні стабілізатора конкретно для електроплити.

 • Виконувати правила з використання електроплит прописані в інструкції з їх використання, які рекомендує завод-виробник.

 • Під час роботи з даною плитою потрібно дотримуватися допустимих розмірів і ваги всіх ємностей, які ставляться на нагрівальні тени.

Якщо все ж таки електроплита вийшла з ладу, не варто впадати у відчай і панувати, досить просто зателефонувати досвідченим фахівцям у даній сфері, і вони в короткі проміжки часу повернуть її в робочий стан.

При цьому не буде витрачено дорогоцінного часу ні на з'ясування причини поломки самостійно. А також на спроби усунути ваду самостійно, що може призвести до остаточного виходу електроплити з ладу.

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

remont-electroplit
remont-electricheskih-plit

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийної машини відбувається вдома у клієнта, з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер приступає до діагностики посудомийки, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

master-po-plitam-kiev

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

 

Контактний телефон

 

098-055-60-28

 

Радіус робіт – 30 км від Києва

Ремонт електроплит - Бровари

Ремонт електроплит - Вишгород

Ремонт електроплит - Вишневе

Ремонт електроплит - Ірпінь