Ремонт електроплит в Ірпені

Плита є одним із центральних елементів будь-якої кухні, отже, його відмова або несправність може створити багато труднощів у повсякденному житті. Тим не менш, може статися так, що щоденне використання цього пристрою призводить до зношування або поломки деяких компонентів, викликаючи загальне або часткове блокування його роботи. Служба ремонту Fix-Man виконує ремонт електроплит в Ірпені. Майстер вирішить будь-яку поломку, коли електрична плита не працює або якщо одна або кілька конфорок заблоковані, а також інші несправності.

Принцип роботи

У класичних електричних плитах нагрівальна дія відбувається шляхом передачі, так як під пластиною є електричний опір, який передає тепло на поверхню. Тарілка впливає на дно сковороди, нагріваючи поверхню і виділяючи тепло, необхідне для приготування їжі.

ремонт электроплит в киеве

Всі електричні пластини дозволяють вам вибрати рівень тепла, який потрібно поставити, головна відмінність в тому, що деякі дозволяють вам встановлювати температуру в градусах, а інші тільки регулюють інтенсивність. У класичних плитах є ручка для вибору попередньо визначеного рівня нагріву: найвищий рівень відповідає максимальній температурі, це означає, що вся потужність електричного опору використовуватиметься для вироблення тепла.

Можливі причини несправності

З найпоширеніших несправностей, з якими звертаються до майстра можна виділити дві основні:

Електрична плита погано нагрівається. Якщо конфорка плити погано нагрівається і проста операція, така як нагрівання води, стає нескінченним очікуванням, можливо, проблема полягає в калібруванні термостата. Рішення полягає в тому, щоб зняти електричну пластину і відрегулювати її хід, повернувши гвинт на термостаті. Фахівець виконає необхідні зміни.
  • Класичні електричні конфорки мають два гвинти для регулювання, другий можна знайти за температурною ручкою. У пластинах цього типу задній гвинт регулює мінімальну температуру, тобто коли термостат повинен від'єднуватися, а передній гвинт - максимальну. Операція займе у майстра деякий час, перш ніж він виставить правильні настройки, і йому необхідно виконати деякі перевірки, щоб переконатися, що все працює правильно та безпечно;
  • Електрична плита не генерує тепло. У випадку, якщо електрична пластина не генерує жодного типу тепла, ймовірно, що проблема полягає у перериванні електричного опору, який, як було показано раніше, діє як нагрівальний елемент. В якості альтернативи несправність може бути виявлена ​​в перемикачі, ручці управління пластиною, завданням якої є включення та вимикання опору. У кращому випадку це може бути брудний контакт, інакше елемент може зламатися і тому має бути замінений. Оскільки цей пристрій потребує електрики, з електричною плитою слід звертатися дуже обережно, ремонт повинен проводити фахівець.

Електрична плита не працює

Коли електрична плита не працює, причини можуть бути різними. Очевидно, що першою можливістю для розгляду є проблема з постачанням електрики.

Першою дією є перевірка того, що все ідеально підключено, що, наприклад, у всьому будинку немає електроживлення або що перемикач, можливо підключений до плити, був помилково вимкнений.

Якщо все правильно підключено, проблема може бути більш серйозною. Майстер проведе повну перевірку кнопки увімкнення. Пристрій кнопки, з'єднавшись з електрикою, може бути пошкоджений і не передавати сигнал на плиту. Тому механізм пристрою буде знято після вимкнення струму, щоб перевірити наявність безперервності між контактами кнопки з тестером.

Проблеми з трансформатором

Іншим компонентом, який може бути пошкоджений і заважає роботі електричної плити, є трансформатор. Він використовується для перетворення струму в 24 вольт, може не працювати, якщо він не один із вхідних або вихідних контактів, і в цьому випадку його заміна буде необхідна.

ремонт электроплит в киеве

Електрична плита є складним побутовим приладом, що використовується для приготування їжі. Прилад працює від електромережі, тому самостійний ремонт та регулювання не є безпечними, довірте всі роботи професіоналу. Служба ремонту Fix-Man виконує ремонт електроплит в Ірпені. Дзвоніть!

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

remont-electroplit
remont-electricheskih-plit

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийної машини відбувається вдома у клієнта, з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер приступає до діагностики посудомийки, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

master-po-plitam-kiev

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

 

Контактний телефон

 

098-055-60-28

 

Радіус робіт – 30 км від Києва

Ремонт електроплит - Бровари

Ремонт електроплит - Вишгород

Ремонт електроплит - Вишневе

Ремонт електроплит - Ірпінь