Ремонт пароконвектоматів Whirlpool

Духовки в гастрономії - це прилади, без яких важко уявити роботу кухарів на кухні ресторану. Печі в гастрономії бувають різні, більш менш просунуті моделі, які скорочують час, необхідний для приготування страв. Духовки в гастрономії, які купувалися дуже часто протягом декількох років, є конвекційними паровими печами.

Ремонт парової печі

Коли вам потрібен ремонт парової печі, все, що вам потрібно зробити, це зателефонувати нам у службу з ремонту Fix-Man. Ми призначимо ремонт у будь-який зручний для вас час. Наш кваліфікований фахівець приїде до вас якнайшвидше. Він візьме з собою всі інструменти, деталі та обладнання, необхідні для конкретного проекту. Як тільки він дістанеться вашого будинку, він почне працювати над вашою паровою піччю. Наші фахівці швидкі, продумані та точні у своїй роботі. Вони знають, що роблять. Технік відразу ж розпочне роботу. Він замінить запчастини, усуне несправності та зробить усе можливе, щоб ваша парова піч знову запрацювала.

ремонт пароконвектоматов в киеве

Після завершення роботи наш технік подбає про те, щоб ваш пристрій був правильно підключений і безпечний у використанні. Він не піде, доки ви не будете повністю задоволені його роботою. Ми завжди дбаємо про те, щоб наші клієнти були задоволені та отримували те, що хотіли. Крім ремонту, ми також пропонуємо щорічне або дворічне обслуговування обладнання. Наша команда може приїхати один або два рази на рік, щоб перевірити все ваше обладнання для кухні. Зрештою ви заощадите гроші. Все ваше кухонне обладнання, включаючи парову піч, буде у чудовій формі на довгі роки.

Чому вибирають нас для ремонту парової печі?

Парові печі - це нова технологія. Не кожна служба з ремонту побутової техніки знає про них стільки ж, скільки ми. Ми були в курсі останніх новинок в кухонній техніці.
Зателефонуйте нам, і ми подбаємо про те, щоб ваша парова піч повністю працювала! Це дозволяє нам приходити та проводити ремонт парової печі в будь-якому районі.

Обслуговування пароконвектомату

 • Не виливайте рідини, жир або залишки їжі, сміття в каналізаційну піч. Це може призвести до блокування дренажу та поломки духовки. Це може означати капітальний ремонт і багато грошей на ремонт вашого пароконвектомату.
 • Завжди перевіряйте, щоб зливний екран був завжди на місці. Без цього великі шматки харчових відходів можуть засмічити каналізацію. Це може призвести до того, що ваш пароконвектомат перестане працювати.
 • Завжди дотримуйтесь інструкцій виробника під час чищення духовки, оскільки кожна духовка відрізняється і може мати різні інструкції.
 • Уникайте використання будь-якого абразивного обладнання для чищення пароконвектомату, оскільки це може пошкодити ваше обладнання. Зокрема, уникайте сталевої вати, мочалок, дротяних щіток або металевих скребків будь-якого типу.
 • Очистіть прокладки (гумові ущільнювачі дверей), щоб підтримувати їх у хорошому стані. Прокладки схожі на шини вашого автомобіля, вони зношуються і ламаються, особливо коли вони стикаються з мастилом та олією. Використовуйте м'яку тканину з водою та трохи мила, щоб протерти прокладки. Поки ви це робите, перегляньте прокладки, щоб переконатися, що вони все ще герметизовані і перебувають у хорошому стані.
 • Якщо є харчовий зонд, обов'язково очистіть його з мильною водою, а потім протріть чистою тканиною, а потім спиртом, щоб переконатися, що його безпечно вводити в їжу. Завжди очищайте будь-які дроти та ділянки навколо фітингів. Якщо знімний зонд, видаліть його і протріть разом з усіма фітингами. Після закінчення очищення покладіть його у тримач.
 • Проведіть духовку через цикл очищення, якщо він є. Як завжди - будьте обережні з будь-якими засобами для чищення, оскільки вони можуть обпалити або пошкодити вашу шкіру, якщо ви вступите в контакт з хімікатами. Додатково - завжди дотримуйтесь інструкцій виробника.

Обслуговуйте пароконвектомат кожні 6 місяців. У пароконвектоматах використовується вода, і через це накип накопичуватиметься. Крім того, необхідно замінити фільтри для води та повітря та замінити ущільнювачі дверей.

Як працює пароконвектомат?

В основному, пароконвектомат має три функції; конвекційна, парова та комбінована кулінарія.

У конвекційному режимі піч циркулює в сухому теплі, що ідеально підходить для випікання хліба. У паровому режимі комбі впорскує пару в духовку, що дозволяє готувати рибу. Комбінований режим дозволяє вам використовувати ці функції для підтримки рівня вологості, що дає вам більший контроль над рівнем вологості в продуктах харчування.

При регулярному 6-місячному обслуговуванні наш технік буде:

 • Замінить фільтри для води та повітря.
 • Замінить дверні прокладки, якщо вони потрібні.
 • Очистіть від накипу свій котел.
 • Інші завдання, які може виконувати технік, включають:
 • Калібрування пристрою
 • Огляд пристрою на предмет корозії
 • Перевірка водоприймача на герметичність.

Завжди добре запитати нашого техніка, що він буде перевіряти за його технічним викликом, і якщо є щось конкретне, що ви хотіли б перевірити техніку, просто запитайте.

ремонт пароконвектоматов в киеве

Як завжди, переконайтеся, що ви дотримуєтеся рекомендацій виробника з чищення та обслуговування, оскільки це гарантує, що ви не анулюєте гарантії і не продовжуєте термін служби вашого обладнання. Дзвоніть!

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

remont-electroplit
remont-electricheskih-plit

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийної машини відбувається вдома у клієнта, з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер приступає до діагностики посудомийки, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

master-po-plitam-kiev

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

 

Контактний телефон

 

098-055-60-28

 

Радіус робіт – 30 км від Києва

Ремонт електроплит - Бровари

Ремонт електроплит - Вишгород

Ремонт електроплит - Вишневе

Ремонт електроплит - Ірпінь