Ремонт електроплит Гефест у Києві

При експлуатації побутової техніки Гефест періодично доводиться звертатися до спеціалізованих ремонтних служб для усунення різних несправностей. Спеціалізовані підприємства, оснащені необхідним обладнанням та інструментом, зроблять професійний ремонт електроплит Гефест з високою якістю та найкоротші терміни.

 

Основні несправності електроплит Гефест

Під час експлуатації електроплит Гефест можуть виникати несправності:

 • вихід з ладу конфорки, склокерамічної панелі;
 • вихід з ладу нагрівальних елементів духової шафи;
 • не працює перемикач режимів роботи елементів електроплити;
 • перегоріла лампочка освітлення духової шафи;
 • корпус електроплити б'є струмом;
 • ушкоджене (тріщина) захисне скло духової шафи;
 • не працює інформаційний дисплей;
 • не працює блок керування;
 • вийшов з ладу терморегулятор.

 

Необхідні роботи виконуються вдома у замовника за заявкою з урахуванням моделі та модифікації електроплити (наявності необхідних запчастин).

ремонт электроплит гефест

 

Особливості проведення ремонтних робіт

При отриманні заявки на ремонт електричних плит Гефест у Києві виконання замовлень здійснюється протягом 1-3 діб протягом робочого дня. За погодженням сторін дата та час відвідування майстром замовника може узгоджуватись в індивідуальному порядку.

При відвідуванні замовника майстер здійснює попередню безкоштовну діагностику плити з визначенням несправності та вартості проведення робіт. При отриманні згоди замовника, складає, підписує договір і приступає до виконання ремонтних робіт. На всі види ремонтних робіт видається гарантія якості з урахуванням запасних частин, що використовуються, встановлених при ремонті. У разі виявлення дефекту у використаних елементах замовник може звернутися до служби ремонту з вимогою усунення несправності протягом 1-3 днів.

Ремонт електричних плит Гефест здійснюється тільки з використанням фірмових запасних частин, що пройшли спеціальну перевірку, що гарантує їхню працездатність тривалий період часу.

 

На що необхідно звернути увагу

Для того щоб електроплити Гефест могли експлуатуватися тривалий період без ремонту необхідно дотримуватись кількох основних правил:

 1. При установці та підключенні електроплити до електромережі необхідно дотримуватися порядку підключення згідно з чинною інструкцією. Найкращим варіантом є виклик майстра, який здійснить правильне підключення з дотриманням усіх правил.
 2. При експлуатації електроплити не допускати її роботи протягом тривалого часу на максимальній потужності.
 3. У разі виходу з ладу однієї з конфорок або нагрівального елемента варильної панелі необхідно викликати майстра для усунення несправності.
 4. При експлуатації плит з керамічною поверхнею не допускати попадання на панель холодної води, яка може спричинити пошкодження захисного шару (поява тріщин).

 

Додаткова інформація

 

При необхідності ви можете звернутися з різними питаннями до фахівців нашої служби для отримання повної інформації: про розцінки, оплату, доставку плит на ремонт у майстерню, терміни виконання складних ремонтних робіт. Ми раді надати вам своєчасну та кваліфіковану допомогу у зручний для вас час.

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

remont-electroplit
remont-electricheskih-plit

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийної машини відбувається вдома у клієнта, з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер приступає до діагностики посудомийки, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

master-po-plitam-kiev

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

 

Контактний телефон

 

098-055-60-28

 

Радіус робіт – 30 км від Києва

Ремонт електроплит - Бровари

Ремонт електроплит - Вишгород

Ремонт електроплит - Вишневе

Ремонт електроплит - Ірпінь