Ремонт електричної плити Електролюкс

Електроплити шведської компанії Електролюкс належать до категорії сучасної техніки з програмним керуванням. З цієї причини, виникнення будь-яких несправностей в даному устаткуванні, вимагає професійної діагностики та обліку особливостей моделей у процесі відновлення робочих функцій плити. Звернувшись до нашої служби, ви зможете замовити якісний та швидкий ремонт електричної плити Електролюкс з виїздом фахівця додому.

 

У яких випадках потрібен ремонт електроплити Електролюкс

Будь-яка несправність плити має стати приводом для звернення до ремонтної служби. Усувати поломку самостійно не слід, через ще більше ускладнення ситуації, і наявність високого ступеня небезпеки під час роботи з електроплитами.

Найчастішими несправностями, які усувають фахівці нашої служби, є:

 

 • Відсутність нагрівання плити. Можуть бути несправні нагрівальні елементи, які при виході з ладу потребують заміни. 
 • Нерівномірне пропікання страви в духовці. Якщо страви з одного боку підгоряють, а з іншого пропікаються нормально або недостатньо, то йдеться про несправність ТЕНів.
 • Несподіване автоматичне вимкнення конфорок. Причина - вихід із ладу плати. Необхідний її ремонт чи заміни.

 • тепло, що генерується конфорками, не відповідає встановленим температурним нормам. Несправності в роботі реле або термостата. Знадобиться дрібний ремонт або повна заміна несправного механізму.
ремонт электроплиты Электролюкс
 • Плита не вмикається. Пошкодження електрошнура або вилки. При діагностиці проводиться тестування дроту, і при необхідності здійснюється його заміна.
 • Довільне відключення таймера духовки. Вихід з ладу таймера. Потрібна його заміна.
 • Пробка струму на корпус. Ушкодження шнура, відсутність заземлення. Ремонт у відповідність до виявленої проблеми.

 

Причинами несправності електроплити можуть стати неакуратні дії з боку її власника. Попадання води під варильну панель, механічні пошкодження, тріщини на покриття – всі ці проблеми потребують замовлення послуги виїзд майстра додому.

У чому полягають особливості ремонту електроплити Електролюкс

Професійний майстер, здійснюючи ремонт електроплити Електролюкс, звертає увагу на такі особливості даного побутового обладнання:

 

 • Тип нагрівальних елементів: трубчасті, керамічні, суцільні, галогенові
 • Рік випуску та модель
 • Умови експлуатації
 • Правильність підключення
 • Справність електроз'єднання

 

При визначенні вартості ремонту майстер враховує не тільки характер проблеми, але також і тип плити. Найдешевше можна відремонтувати моделі електроплит з ТЕНами дискового типу. Більш високою ціною послуги буде для галогенових і трубчастих плит. На підсумкову суму впливає терміновість замовлення та необхідність заміни деталей електроплити.

 

Де в Києві можна замовити якісний ремонт електричної плити Електролюкс вдома

 

Звернувшись до нашої ремонтної служби, ви зможете замовити ремонт електроплит Електролюкс у Києві, будь-якого ступеня складності. При подачі заявки знадобиться вказати характер несправності та зручний час для відвідування майстра. При виїзді проводиться діагностика з виявленням причин неполадок вдома, демонтаж та підключення плити та варильної поверхні, відновлення блоку керування, заміна склокерамічного покриття та регулятора потужності, а також будь-яких компонентів, у тому числі мережного кабелю.

 

У нашій службі з ремонту працюють досвідчені фахівці, які швидко виявлять і усунуть навіть найскладнішу несправність. У цьому використовуються лише фірмові запчастини. Робота виконується у максимально короткий термін. Після відновлення плити видається гарантія. Якщо вам терміново потрібен професійний ремонт плити Електролюкс – звертайтесь. Відмінний та швидкий результат гарантуємо.

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

remont-electroplit
remont-electricheskih-plit

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийної машини відбувається вдома у клієнта, з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер приступає до діагностики посудомийки, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

master-po-plitam-kiev

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

 

Контактний телефон

 

098-055-60-28

 

Радіус робіт – 30 км від Києва

Ремонт електроплит - Бровари

Ремонт електроплит - Вишгород

Ремонт електроплит - Вишневе

Ремонт електроплит - Ірпінь