Встановлення та підключення електричних плит

Підключення електроплит – одна з послуг, які виконує наша служба. Встановлення та підключення плит замовляють ті, хто хоче, щоб техніка працювала надійно та безпечно. Також важливою умовою нашої роботи є дотримання всіх правил безпеки та експлуатації.

подключение электроплит киев

Підключення електроплити ціна

 

Ціна на пвідключенняелектроплити залежить від різних факторів, таких як: вартість запчастин, комплектуючих, марки плити, умов, в яких буде виконуватися встановлення та підключення. Як правило, ціна за встановлення електроплити складає від 450 грн. Пам'ятайте, що, заплативши одного разу, ви позбавите себе зайвих проблем у майбутньому. Вартість підключення електроплити не проб'є пролом у вашому бюджеті, якщо ви віддасте перевагу послугам майстрів.

Майстер з установки електроплит за номером телефону: 098-055-60-28

Процес встановлення електроплити

Вам слід вибрати оптимальне місце для встановлення обладнання. Потім або ви, або майстер розпакує плиту та перевірить на можливі дефекти. Потім матер по плитах під'єднує кабель до відповідних контактів. Наступний крок – це встановлення кріплення для кабелю та закриває розподільну коробку.

Наступний етап – це вирівнювання плити. Після встановлення та підключення плити відбудеться тестовий запуск, після чого можна буде її експлуатувати.

Звертаємо Вашу увагу, що для електричних плит потрібно встановлювати спеціальну, окрему розетку.

Процес підключення плити не такий простий, яким може здатися. Для тривалого і безпечного використання необхідно мати знання електросхем і мати технічну вправність.

установка электроплит киев

Особливості монтажу електроплити

Радимо вам ознайомитися з вимогами щодо вибору місця встановлення плити, правилами її монтажу, а також з варіантами заземлення.

Шнур. Як правило, він не продається в комплекті з електроплитою, тому його потрібно буде купити.

Особливістю установки також є виведення вже згаданої розеткою, для якої потрібна велика напруга.

 

Майстер з підключення електроплит

Майстер з встановлення електроплити в нашій службі – це досвідчений і відповідальний спеціаліст, який має всі необхідні знання марок і моделей електроплит, знає всі їх особливості, а також має повний арсенал необхідних інструментів.

Робота з підключення електроплити буде зроблено в обумовлені терміни та відповідно до правил і характеристик плити. Буде надано необхідну консультацію щодо догляду за плитою, якщо виникнуть питання – майстер обов'язково дасть вичерпну відповідь. Електроплити, які підключають наші фахівці, працюватимуть дуже довгий термін!

Терміни підключення електроплити

У середньому на встановлення та підключення плити витрачається близько 90 хвилин, за умови, що є всі необхідні матеріали. Після досить недовгого часу плита буде підключена та готова до експлуатації.

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

remont-electroplit
remont-electricheskih-plit

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийної машини відбувається вдома у клієнта, з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер приступає до діагностики посудомийки, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

master-po-plitam-kiev

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

 

Контактний телефон

 

098-055-60-28

 

Радіус робіт – 30 км від Києва

Ремонт електроплит - Бровари

Ремонт електроплит - Вишгород

Ремонт електроплит - Вишневе

Ремонт електроплит - Ірпінь