Ремонт пароконвектоматів UNOX у Києві


Повне сервісне обслуговування та ремонт пароконвектоматів UNOX – це те, що в останні роки все частіше і частіше замовляють нашим майстрам. І тут важливо пам'ятати - не намагайтеся відремонтувати машинку самі. Рекомендовано викликати майстра служби ремонту Fix-Man – це дасть гарантію на якісно виконані роботи та довгий термін служби вашої техніки.

Ремонтні роботи

Спеціальна, сучасна та професійна кухонна техніка сьогодні не новинка і як показує статистика продажів – все більше звичайних користувачів, як і ресторанів, купують пароконвектори та конвекційні печі. І компанія UNOX посідає у рейтингу не останнє місце. Але, незважаючи на європейську надійність та практичність, техніка має властивість ламатися. Відштовхуючись від досвіду наших майстрів та фахівців, при поломці кухонної техніки від UNOX, зокрема при виході з ладу пароконвектоматів – основні причини несправності можуть бути наступними.
ремонт пароконвектоматов в киеве
 • не коректне в процесі встановлення та подальшої експлуатації підключення;
 • перепади напруги в системі електроживлення та поломка вилки, шнура або розетки;
 • неправильна з боку користувача експлуатація;
 • відсутність співвідношення в таких показниках як можливості, потужність обладнання та потреби самого користувача, заклади.

Так до основних поломок, несправностей системи пароконвектомату наші фахівці відносять такі пункти:

 • поломка редуктора тиску і самого термостата;
 • поломка в системі нагрівального ТЕНу, як і знос підшипника, як і електродвигуна - швидше за все, це може траплятися через забруднення, відкладення жиру або відсутність регулярного ТО;
 • якщо забруднені в системі повітряні фільтри – електроніка занадто часто виходити з ладу через перегрівання;
 • причинами виходу з ладу обладнання можуть бути і виключно механічні пошкодження, поломки.

І всі ці, як і інші несправності усувають наші фахівці, використовуючи власний досвід, нові деталі та вузли, враховуючи в процесі робіт та рекомендації самого виробника обладнання. 

Виклик фахівця додому


Робота та налаштування такої професійної техніки як пароконвектомат вимагає від майстра високих технічних знань та вміння, як і практичного досвіду. Тому варто відразу зробити застереження - відремонтувати власними силами таке обладнання ви не зможете, якщо ви не майстер з як мінімум 5-річним досвідом подібних робіт. Відразу після виходу обладнання з ладу – викликайте майстра і ніколи не намагайтеся запускати в роботу навіть на 5 хвилин несправне, з підозрою на ту чи іншу поломку обладнання. Це як мінімум призведе до більш дорогого ремонту, як максимум – необхідності купувати та встановлювати, підклети нове професійне обладнання.
Викликати майстри починається з того, що ви дзвоните на вказані номери телефону і вже у спілкуванні з оператором розповідаєте суть поломки, яке саме обладнання вийшло з ладу, його модель, як показує несправність. Далі даєте власні координати – адресу та номер телефону, ім'я та прізвище, оператор приймає замовлення та домовляється, на який час та день тижня до вас під'їде спеціаліст з ремонту.

Вже після приїзду на місце – майстер проводить повну та всебічну діагностику, встановлює поломку, усуває її як і причину, яка спровокувала вихід з ладу техніки. Всі роботи, як і заміна деталі, вартість та терміни обумовлюються з клієнтом у кожному конкретному випадку.

Окрім цього, наші майстри проводять та інші роботи, надають ширший спектр послуг.

 • Безпосередньо це професійний та правильний монтаж пароконвектоматів. Саме професійна його установка – запорука злагодженої та довгої правильної роботи обладнання. Проведуть установку техніки наші фахівці швидко та професійно, гарантуючи, що в майбутньому це забезпечить не просто злагоджену роботу техніки, а й меншою мірою потребу звернення до майстрів.
 • Поточне сервісне обслуговування згідно з графіком проведення ТО. Щоб обладнання не виходило з ладу, не ламалося так часто, треба своєчасно проводити сервісне ТО – перевіряти всі робочі вузли та деталі, чистити фільтри тощо. Наші фахівці проводять комплексну діагностику, і все це призведе до того, що робота техніки буде довгою та якісною, без збою та зупинки підприємства, яке цим може зазнавати збитків.
ремонт пароконвектоматов в киеве
 • Повний комплекс ремонтних робіт, заміна необхідних вузлів та деталей на нові, оригінальні, як і проведення чищення обладнання від накипу.

У будь-якому випадку всі ці послуги, як і багато іншого проводяться фахівцями на високому рівні, наші фахівці видають на виконані роботи та поставлені вузли гарантію, тим самим підтверджуючи відповідальне ставлення до кожній проблемі та клієнту. Дзвоніть нам!

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

remont-electroplit
remont-electricheskih-plit

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийної машини відбувається вдома у клієнта, з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер приступає до діагностики посудомийки, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

master-po-plitam-kiev

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

 

Контактний телефон

 

098-055-60-28

 

Радіус робіт – 30 км від Києва

Ремонт електроплит - Бровари

Ремонт електроплит - Вишгород

Ремонт електроплит - Вишневе

Ремонт електроплит - Ірпінь