Електрична плита видає помилки – Ремонт

Всі господарки в один голос скажуть, що щодня готувати їжу дуже важко. А наскільки стане важчим, якщо на кухні зламається плита, а інших аналогів немає? Тому важливо завжди утримувати плиту в робочому стані, але рано чи пізно електрична плита може видати страшну помилку та відмовиться працювати. Цієї помилки не потрібно боятися, її потрібно вирішувати.

 

Причини появи помилки

Якщо електрична плита видає помилку – ремонт єдиний вихід із цієї ситуації, але перед тим, як лізти з викруткою потрібно знати причину виникнення помилки. Цих помилок дуже багато, і вони можуть бути пов'язані з різними причинами, як незначними, так і з серйозними поломками.

Щоб бути готовим до таких помилок, потрібно завжди бути в курсі стану електричної плити і мати під рукою номер перевірених майстрів. Так чи інакше потрібно знати про те, які причини появи помилки можуть бути:

  1. Замкнув датчик у модулі керування.
  2. Порушення в роботі сенсорної або кнопкової панелі.
  3. Термальні порушення (перегрів блоку, втрата охолодження).
  4. Втрата зв'язку між блоками керування.
  5. Поломка основного або силового модуля.
  6. Несвоєчасне використання кількох сенсорів.
  7. Несправність вимірювального ланцюга.
  8. Термодатчик вийшов з ладу.
  9. Поломка у матриці електричної плати.
ошибки электроплит

Це найчастіші причини видачі помилки електричної плити, умовні позначення різних модулів можуть відрізнятися на відміну від фірми та року випуску плити. Також у кожної помилки є свої номери та найменування, які висвічуються на панелі плити. Ці номери також різні у всіх фірмах.

 

Для чого потрібно знати номер помилки?

Щоб дізнатися чому електрична плита видає помилку і як її лагодити потрібно вміти читати умовні позначення плит. Ці позначення виглядають як код або номер, який стосується будь-якої проблеми. Якщо знатися, що означає номер помилки, то можна буде знати причину і так вам буде простіше пояснити майстру, що у вас трапилося. Всі номери помилок знаходяться в інструкції, яка додається до техніки. Якщо інструкцію пошкоджено або втрачено, то можна дізнатися в інтернет ці номери за моделлю вашої плити.

Чому не можна лагодити самостійно?

Електрична плита хоч і невелика, в більшості випадків, але вона набагато складніша практично всіх пристроїв вашого будинку, а все через принцип її роботи. Численні нагрівальні елементи, які знаходяться в єдиному зв'язку та програмуються з одного або кількох блоків керування.

Також нові електричні плити оснащені сенсорною панеллю, для якої потрібно окреме ПЗ і ціла мережа мікросхем. Через складності та наворочену поломку в техніці практично неможливо усунути власними руками, якщо не мати необхідних знань. Будь-яке непрофесійне втручання в конструкцію плити може спричинити фатальні поломки.

ремонт электроплиты

Що робити, щоб помилок не було?

Все дуже просто, щоб не було помилок – їх потрібно не робити. Для того, щоб уникнути помилок, потрібно під час встановлення ретельно вивчити не тільки позначення режимів і порядок включення з блокуванням. Також потрібно вивчити які коди помилок є в даній плиті. Знаючи про можливі помилки, їх можна не допустити, або вчасно виправити не доводячи техніку до плачевного стану. Більше корисних порад щодо саме вашої моделі можна дізнатися або на форумі, або у досвідчених майстрів. Не зайвим буде проходження діагностичних перевірок обладнання, адже електрична плита може не відразу повідомити про поломку, а досвідчений фахівець зробить за лічені хвилини.

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

remont-electroplit
remont-electricheskih-plit

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийної машини відбувається вдома у клієнта, з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер приступає до діагностики посудомийки, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

master-po-plitam-kiev

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

 

Контактний телефон

 

098-055-60-28

 

Радіус робіт – 30 км від Києва

Ремонт електроплит - Бровари

Ремонт електроплит - Вишгород

Ремонт електроплит - Вишневе

Ремонт електроплит - Ірпінь