Ремонт електроплит у Вишгороді

Електрична плита щодня допомагає нам у приготуванні їжі.Якщо побутовий прилад перестав працювати, для цього може бути багато причин. Будьте готові до того, що навіть якщо ви придбали продукцію найвищої якості у виробника, обслуговування майстра рано чи пізно знадобиться. Служба ремонту Fix-Man виконує ремонт електроплит у Вишгороді.

Основні поломки

Електрична піч має безліч несправностей, які усунути може тільки фахівець. Не займайтеся самостійним ремонтом, роботу з електричними приладами має проводити професіонал.

ремонт элктроплит в киеве
  • Несправний керамічний пальник. Пальник електроплити складається з корпусу та спіралі з ніхрому, який виділяє багато тепла завдяки опору струму. Постійна робота на максимальній потужності може зламати пальник (спіраль вимкнеться) і вона перестане вмикатися. В цьому випадку потрібна заміна;
  • Більшість електричних діапазонів мають панелі керування, на яких розташовані реле. Дошки керують нагріванням вгору та вниз. Спалювання реле вимкне нагрівальний елемент. Тому, якщо пальник не працює, майстер служби приділятиме особливу увагу панелі управління;
  • Керамічний пальник має обмежувач, який відключиться, якщо температура почне перевищувати допустиме значення. Несправний обмежувач не ввімкне плиту. Якщо нагрівальний елемент не спалахує і не нагрівається, майстер замінить його;

Причини відмови

Сучасна вбудована техніка - складний високотехнологічний продукт, результат багаторічних досліджень та винаходів. Незважаючи на це, він також схильний до старіння та інших процесів, через які він виходить з ладу. Таким чином, основними причинами відмови можуть бути:

  • Термін служби побутового приладу. Будь-яка піч може легко працювати в безперервному режимі більше 10 років, але ніхто, навіть виробник найвищої якості, не відповідатиме за її справний стан;
  • Несправність. Перед використанням пристрою обов'язково слід вивчити інструкцію;
  • Поганий догляд за технікою. Правила догляду вказані в інструкції;
  • Механічне вплив. Основний матеріал, з якого складається пластина, є склокерамічним, але його не можна назвати «надпотужним»;
  • Недбале поводження. Не слід перевантажувати піч важкими каструлями.

Потужність електричної плити не працює

Майстер огляне електронний годинник електричного діапазону. Якщо вони не відображають час, перевірить вилку щодо несправності. Перевірить підключення електричного з'єднання. Штекер має бути щільно вставлений. Фахівець відключить вилку від мережі та знову підключить, щоб перевірити правильність контакту. За потреби замінить проводку.

Якщо дисплей працює, причина несправності може полягати в додаткових режимах. Для цього перевірте, чи встановлено таймер на вимкнення приготування. Вивчіть всі функції таймера для програмування, більшість електричних діапазонів мають механічні таймери, перевірте його встановлення. Якщо причину не знайдено, натисніть кнопку скидання всіх налаштувань.

Духовка в електроплиті не працює

Майстер увімкне духовку і встановить таймер на максимальну температуру. Через 10 хвилин перевірить, наскільки вона прогріта. Якщо духовка холодна, вимкне її. Включить електричний гриль на 10 хвилин і після цього часу перевірить температуру духової шафи. Якщо він не нагрівається, вимкне його. Перевірить, що духовка випадково не встановлена ​​в режим самоочищення. Відключить режим автоматичного очищення та видаляє всі блокування та програми, які можуть виконувати інші функції.

Несправність пальника

ремонт элктроплит в киеве
Найчастіше відмова пальника/конфорки відбувається при зловживанні електричним діапазоном. При використанні посуду з неправильним діаметром з увігнутим або опуклим дном спочатку слід вибрати потужність режиму приготування, потім просто поставити посуд на конфорку. Неправильні дії можуть спричинити відмову пальника.

Ремонт електричної плити є потенційно небезпечним технічним заходом. Ризик ураження електричним струмом досить високий, що призведе до катастрофічних наслідків. Відсутність практичних навичок ремонту лише посилить відмову, що значно збільшить додаткові витрати на технічне обслуговування спеціалістів. Скористайтеся послугами майстрів служби ремонту Fix-Man у Вишгороді. Дзвоніть!

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

remont-electroplit
remont-electricheskih-plit

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийної машини відбувається вдома у клієнта, з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер приступає до діагностики посудомийки, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

master-po-plitam-kiev

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

 

Контактний телефон

 

098-055-60-28

 

Радіус робіт – 30 км від Києва

Ремонт електроплит - Бровари

Ремонт електроплит - Вишгород

Ремонт електроплит - Вишневе

Ремонт електроплит - Ірпінь