Не працює духовка електричної плити

Готувати їжу щодня важко, але ще важко, якщо ламається помічник у цій справі. А найкращий у цій справі це електрична питія з духовкою. Тому важливо завжди утримувати плиту в робочому стані, але рано чи пізно духовка у плиті перестати працювати. Цієї проблеми не треба боятися, її треба вирішувати. Щоб бути готовим до цього потрібно знати про можливі поломки та причини їх виникнення.

 

Причини виникнення проблеми

У випадках поломки духовки – ремонт єдиний вихід із цієї ситуації, але перед тим, як лізти з викруткою потрібно знати причину виникнення помилки. Цих причин дуже багато, і вони можуть бути пов'язані з різними частими техніки. Причини можуть бути як незначними, так із серйозними, що призводять до критичних поломок.

Щоб бути готовим до таких поломок потрібно завжди бути в курсі стану електричної плити і мати під рукою номер перевірених майстрів. Так чи інакше потрібно знати, які причини появи несправності можуть бути. Ось перелік причин, які можуть вплинути на роботу вашої духовки та плити загалом:

 • Замкнув датчик у модулі керування.
 • Порушення в роботі сенсорної або кнопкової панелі.
 • Термальні порушення (перегрів блоку, втрата охолодження).
 • Втрата зв'язку між блоками керування.
 • Поломка основного або силового модуля.
 • Несправність у вимірювальному ланцюзі.
 • Термодатчик вийшов з ладу.
 • Поломка в матриці.
 • Псування шнура живлення.
 • Вихід з ладу вентилятора.
 • Погане прилягання дверцят.
не работает духовка
Всі ці поломки ремонтують наші майстри, яких можна викликати телефону 098-055-60-28 

Це часті причини поломки духовки, які можуть призвести до нефункціонування плити. Тому потрібно з особливою увагою ставитися до духовки. А у разі поломки потрібно терміново викликати майстра. Також варто пам'ятати про те, що один із пунктів цього списку може стати причиною кількох поломок.

 

Часті поломки духовки

Електрична плита - це важливий і складний механізм, до якого потрібно ставитися з увагою, але духовка може зламатися з різних причин. Однак, за весь той час, що майстри чинять плити виявили найчастіші поломки в техніці. Ці поломки не весь перелік можливих поломок, але досвідчений майстер зможе за лічені хвилини виявити саме вашу поломку та вирішити її. Ось ці часті поломки техніки:

 • Духова шафа не нагрівається або нагрівається дуже довго. Це означає, що зламався нагрівальний елемент.
 • Відсутність освітлення, також можливе рідкісне мерехтіння.
 • Автоматичне відключення плити.
 • Втрата потужності або поломка двигуна.
 • Збої в роботі панелі керування.
 • Поломка дверцят або захисного скла.
 • Несправність у системі живлення.
 • Поломка вентиляції.
 • Порушення роботи термодатчика.

 

Дані поломки можуть бути причиною природного зносу або необережності користувача. Потрібно з особливою увагою поставитися можливим змінам у роботі плити. Незалежно від причини виникнення поломки потрібно якнайшвидше вирішувати проблему. Тому що поломка духовки може вплинути на роботу плити та весь побут в цілому.

Чому не можна лагодити самостійно?

Духовка в електроплитах набагато складніше практично всіх пристроїв вашого будинку, а все через принцип її роботи. Численні нагрівальні елементи, які знаходяться в єдиному зв'язку і програмуються з одного або кількох блоків керування. Також нові моделі духовок оснащені керуванням сенсорною панеллю, для якої потрібно окреме ПЗ і ціла мережа мікросхем.

Через складність і наворочену поломку в техніці практично неможливо усунути власними руками, якщо не мати необхідних знань. Будь-яке непрофесійне втручання в конструкцію плити може спричинити фатальні поломки.

духовка ремонт

Але є деякі несправності, які можна самостійно виявити та виправити. Таких моментів значно менше, ніж серйозних поломок. Так що в разі сумнівів найкраще проконсультуватися у спеціаліста, а також проводити профілактичні заходи. У будь-якому випадку поломок можна уникнути ще до їх виникнення, для цього потрібно вживати профілактичних заходів.

 

Які заходи потрібно вживати, щоб уникнути поломок?

Все дуже просто, щоб не було поломок - їх потрібно не робити. Для того, щоб уникнути помилок, потрібно під час встановлення ретельно вивчити не тільки позначення режимів та порядок включення з блокуванням. Також потрібно вивчити які коди помилок є в даній плиті. Знаючи про можливі поломки їх можна не допустити, або вчасно виправити, не доводячи техніку до плачевного стану.

Більше корисних порад щодо саме вашої моделі можна дізнатися або на форумі, або у досвідчених майстрів. Не зайвим буде проходження діагностичних перевірок обладнання, адже електрична плита може не відразу повідомити про поломку, а досвідчений фахівець зробить за лічені хвилини.

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

remont-electroplit
remont-electricheskih-plit

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийної машини відбувається вдома у клієнта, з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер приступає до діагностики посудомийки, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

master-po-plitam-kiev

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

 

Контактний телефон

 

098-055-60-28

 

Радіус робіт – 30 км від Києва

Ремонт електроплит - Бровари

Ремонт електроплит - Вишгород

Ремонт електроплит - Вишневе

Ремонт електроплит - Ірпінь