Ремонт електроплит у Вишневому

Електрична плита для приготування їжі стала частіше використовуваним пристроєм не тільки тоді, коли існують проблеми простору і важко встановити газову пічку, але і як інтеграція одного і того ж. Як електричний об'єкт, цей прилад може також представляти проблеми і, у гіршому випадку, перестати працювати. Служба ремонту Fix-Man виконає ремонт електроплит у Вишневому. Завдяки все більш частому використанню електричної плити для кухні на ринку доступні різні моделі: від класичних електричних плит до електричних індукційних плит. Якщо плита перестала працювати, необхідно зрозуміти, в чому може бути проблема.

Принцип роботи індукційної плити

Приготування їжі гарантується котушками, розташованими під керамічною скляною кришкою. Електрична енергія, яка живить котушки, генерує магнітне поле, яке нагріває горщики. Таким чином, індукційна варильна поверхня може гарантувати чудову ефективність, близько 90%, у той час як традиційна газова плита має ефективність 40%, оскільки значна частина тепла, що виробляється, розсіюється в навколишньому середовищі.

ремонт элктроплит в киеве

Причини не роботи індукційної плити

Може бути кілька причин, з яких індукційна плита не спалахує:

  • Несправне джерело живлення;
  • Клеми варильної панелі пошкоджені або неправильно підключені;
  • Несправний електричний щит.

У цих випадках рекомендується покладатися на фахівця, який може перевірити можливу несправність і виконати відповідні операції для її усунення.

Крім того, може статися, що розпізнавання торкання індукційної варильної панелі не працюватиме через рідини або речовини, що забруднили поверхню панелі управління. Щоб вирішити цю проблему, необхідно почистити варильну панель спеціальними миючими засобами та серветкою з мікрофібри.

Може також статися, що індукційна плита не розпізнає каструлю. Для приготування їжі на індукційній плиті необхідно використовувати каструлі та сковорідки з емальованого заліза, чавуну та нержавіючої сталі. Кераміку або теракоту слід уникати.

Основні поломки

Терміновий ремонт зазвичай потрібний внаслідок таких проблем:

  • Піч згасла, коли одна або кілька пальників були нагріті, на екрані з'являються помилки. Компоненти електронного модуля несправні через неправильне запуск печі, перегрівання або нестабільну напругу в мережі. Проблема вирішується шляхом заміни електричного модуля, якщо його не можна відремонтувати;
  • Пальник не нагрівається - причиною є вік електричної плити, недотримання діаметра посуду, пристосованого до конкретного типу пальника, його згасання або часта робота певного елемента. Вирішення проблеми полягає в заміні нагрівального елемента або перемикача його джерела живлення, можливо, при заміні несправних компонентів;
  • Піч не працює - потрібна діагностика внутрішніх компонентів та заміна несправних.

Не намагайтеся усунути несправність самостійно або продовжуйте використовувати плиту, якщо вона не працює належним чином. Це лише посилить ситуацію і може мати трагічні наслідки. Простота обслуговування електричної плити є гарантією пожежної безпеки у будинку. Будь-яка поломка може призвести до пожежі та трагедії, і до неї не слід ставитися з недбалістю.

Як запобігти розбиванню або пошкодженню скла

Щоб не пошкодити скло індукційної плити, прийміть деякі запобіжні заходи:

  • Тупі предмети не повинні використовуватися на склокераміці, щоб не пошкодити її;
  • Каструлі та сковорідки не слід перетягувати на поверхні, щоб не пошкодити скло. Крім того, зі склокерамікою повинні використовуватися тільки каструлі з нержавіючої сталі. Посуд з теракоту та алюмінію не слід використовувати на цих плитах;
  • Для звичайного чищення використовуйте просту вологу серветку з мікроволокна з невеликою кількістю рідини для миття, розведеною водою для видалення жиру та масла;
  • Для виняткового очищення - наприклад, для видалення плям вапняку - використовуйте тільки спеціальні миючі засоби.
ремонт элктроплит в киеве

Приготування їжі на індукційній плиті відбувається швидше і точніше, оскільки тепло рівномірно розподіляється по дну посуду. Також відсутність полум'я виключає ризик можливих витоків газу. Індукційні плити мають багато переваг, але, як і всі прилади, вони можуть бути схильні до поломок і несправностей. Служба ремонту Fix-Man виконає ремонт електроплит у Вишневому. Дзвоніть!

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

remont-electroplit
remont-electricheskih-plit

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийної машини відбувається вдома у клієнта, з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер приступає до діагностики посудомийки, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

master-po-plitam-kiev

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

 

Контактний телефон

 

098-055-60-28

 

Радіус робіт – 30 км від Києва

Ремонт електроплит - Бровари

Ремонт електроплит - Вишгород

Ремонт електроплит - Вишневе

Ремонт електроплит - Ірпінь