Чому не вмикається електроплита?

Електроплита - незамінний електроприлад у нашому житті. І коли вона раптом відмовляється працювати, у нас виникає багато запитань: як приготувати їжу і нагодувати сім'ю і що сталося з плитою?

Розглянемо найпоширеніші несправності та ваші дії при цьому:

 

  1. Плита не вмикається (духова шафа та конфорки не нагріваються, індикатори не світяться).

По-перше, перевірте підключення до розетки, чи є в будинку електрика, чи справні розетка та шнур. Часто шнур ушкоджується під час виходу з корпусу електроплити. Це відбувається через неправильне транспортування або при перестановці плити. Іноді вилка або шнур оплавляються через високу температуру. Перевірте також справність автомата в розподільчому щитку, поцікавтеся, чи працює електроплита у сусідів (можливо знеструмлена загальна мережа).

Якщо поза плитою у вас все гаразд, а вона не працює, викликайте майстра з ремонту електроплит.

 

  1. Після включення плити не спалахує підсвічування, але плита працює. Отже перегоріла сигнальна лампочка.

У такому випадку можна користуватися плитою, а для заміни лампочки викликати фахівця. Майстер не тільки змінить лампочку, але також перевірить стан усіх деталей електроплити.

 

  1. Індикатори працюють, а конфорки та духова шафа не нагріваються, або нагріваються слабо. У цьому випадку необхідно викликати майстра для виявлення причини, а причин може бути кілька. Найшвидше необхідно замінити деякі деталі.
  1. Після включення духовки плита вимикається

Можливо спрацював автомат захисту через підвищене навантаження на електричні ланцюги. У цьому випадку необхідно відключити плиту від мережі та викликати майстра.

 

  1. Конфорки гріються нерівномірно

Нерівномірний нагрівання конфорок може бути через механічне пошкодження нагрівальних елементів. Найчастіше така проблема буває у власників індукційних електричних плит.

не включается электроплита
  1. Не працює варильна панель

Якщо не вмикається індукційна варильна панель, можливо не підходить діаметр посуду або дно посуду не плоске. Немає причин для занепокоєння, якщо нагрівається посуд, а не поверхня. Якщо всі вимоги виконані, а панель не працює, необхідно викликати майстра.

  1. Чому варильна панель включається самостійно?

Можливо на панелі знаходиться металевий предмет або сіль.

 

Поради користувачам електричних плит

Найчастіше несправності в електричних плитах відбуваються з вини власників плит. Це і перегрівання конфорок через посуд менших розмірів і з нерівним дном, через роботу "вхолосту", коли на включеній плиті немає посуду, і пошкодження поверхні розпеченої плити при попаданні рідин, особливо холодних.

Також частою причиною поломок електроплит можуть бути механічні пошкодження самої плити. Тому під час миття плити намагайтеся не використовувати жорсткі абразивні засоби.

До перших і серйозних поломок можуть призвести помилки, допущені при підключенні плити. Для підключення електроплит обов'язково запрошуйте спеціаліста.

Сучасні електроплити є досить складним електроприладом. Тому і необхідно викликати майстра додому у разі виникнення будь-яких несправностей. Виклик та приїзд майстра додому – зручна та не надто дорога процедура.

Своєчасний, якісний ремонт – запорука тривалої служби вашої побутової техніки. Якщо є проблеми з плитою - Дзвоніть нам!

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

remont-electroplit
remont-electricheskih-plit

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийної машини відбувається вдома у клієнта, з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер приступає до діагностики посудомийки, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

master-po-plitam-kiev

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

 

Контактний телефон

 

098-055-60-28

 

Радіус робіт – 30 км від Києва

Ремонт електроплит - Бровари

Ремонт електроплит - Вишгород

Ремонт електроплит - Вишневе

Ремонт електроплит - Ірпінь