Електропліта б'є струмом

Ситуація при якій, ваша варильна панель б'є струмом не приємна. Почуття розряду при торканні варильного панелі, швидше за все, пов'язане з проблемою ізоляції. Можливо, виникла помилка в установці заземлення, розряд, який ви відчуваєте, пов'язаний з тим фактом, що ви використовуєте землю самостійно, тому що ваші ноги стосуються землі, і струм розряджається за допомогою цього засобу, який може бути небезпечним. Служба ремонту Fix-Man виконує ремонт та обслуговування електричних плит. Майстри попереджають, що всі побутові прилади мають бути заземлені. Тому важливо перевірити вашу електричну установку. Для активації пристрою достатньо простого підключення до електричної розетки, електрична варильна панель не оснащена системою безпеки. Тому необхідно підключати її до захищеного ланцюга.

ремонт электроплит в киеве

Принцип роботи електричної плити

Однією з основних елементів будь-якої електричної плити є нагрівальна панель. Її тип визначає, як ми будемо використовувати пристрій. На ринку представлені в основному два типи електричних конфорок - керамічні та індукційні. На перший погляд, вони не відрізняються один від одного. Обидва типи мають гладку поверхню, де позначені зони приготування. Проте відмінності можна побачити в тому, як це працює.

Керамічні тарілки нагріваються спеціальними нагрівачами, розташованими прямо під варочними зонами. Вони зазвичай набувають форми спіралі, а під час роботи розігріваються до червоного. Час нагріву та охолодження керамічних пластин значно більший, ніж у індукційних. Існує також значна втрата тепла внаслідок того, що нагрівач нагріває кераміку, яка потім передає тепло безпосередньо в каструлі, що розташовані на ньому.

Індукційні плити нагріваються набагато швидше, але для роботи потрібні спеціальні каструлі. Тому придбання такої печі може спричинити заміну деяких кухонних приладдя, що тягне за собою додаткові витрати. Однак приготування їжі на індукційних конфорках набагато швидше і, отже, економічніше. Розмір варильних зон також можна адаптувати до розміру каструль, що означає, що втрати тепла значно менші.

З'єднання з проводом заземлення несправне або відсутнє

Якщо ваше заземлення підключено неправильно, струм, що проходить через кабель, підключений до вашої панелі, не буде відкачаний належним чином. Потім пройде вздовж активних провідників, що пояснює потенційний розряд. Ця проблема може бути викликана різними причинами:

  • Заземлення не існує (наприклад, якщо ваша електрична установка не відповідає стандарту), і тому необхідно встановити його якнайшвидше;
  • Заземлення існує, але воно не підключене до розподільного щита. Майстер проведе перевірку, чи є заземлення в електричній панелі, за потреби правильно підключити його;
  • Кабель, що з'єднує варильну панель із заземленням, несправний. Він міг бути пошкоджений чи перебитий зовнішнім елементом. Фахівець перевірить стан кабелю, за необхідності проведе його заміну;
  • Заземлювальний кабель неправильно підключений до електричної клемної колодки або неправильно затягнутий;
  • Електрична клемна колодка може бути пошкоджена або спалена (в основному через ослаблені гвинти).

Витік струму

Якщо рідина потрапить під пластини, електричні дроти всередині можуть бути пошкоджені. Вони можуть розплавитися або згоріти, і струм, який вони містять, витікатиме і поширюватиметься на певні частини пристрою з більшою або меншою інтенсивністю. Витік струму може бути викликаний:

  • На оголений провід (електричне живлення одного з ваших приладів або комутатора (або карти)), який стосується каркасу і вивільняє струм у вашому пристрої;
  • До проводу, який більше не підключений до клеми;
  • З двома проводами, які стикаються один з одним усередині ланцюга і створюють електричні розряди, які можуть доходити навіть до короткого замикання.

Щоб вимкнути пристрій для приготування їжі, майстер спочатку вимкне головну кнопку і потім відключить електричний вимикач від його ланцюга.

Бере участь інший пристрій

ремонт электроплит в киеве

Інша можливість може включати інший побутовий прилад у вашу установку. Він може передавати струм через заземлюючий провід і відправляти його назад по всій електричній мережі, зокрема на вашу електричну плату. Зверніть увагу, що всі побутові прилади мають бути заземлені. У цьому випадку майстру необхідно зробити розведення, окреме для кожного з електричних приладів.

Служба ремонту Fix-Man виконує ремонт та обслуговування електричних плит. Дзвоніть нам!

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

remont-electroplit
remont-electricheskih-plit

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийної машини відбувається вдома у клієнта, з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер приступає до діагностики посудомийки, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

master-po-plitam-kiev

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

 

Контактний телефон

 

098-055-60-28

 

Радіус робіт – 30 км від Києва

Ремонт електроплит - Бровари

Ремонт електроплит - Вишгород

Ремонт електроплит - Вишневе

Ремонт електроплит - Ірпінь