Кваліфікована робота з електроплитами KAISER

Кухонна побутова техніка постійно використовується – будь-які несправності потребують оперативного усунення. Невідкладний ремонт електричної плити KAISER забезпечується нашою службою для кожного клієнта.

 

Стандартні ситуації

Користувачі обладнання KAISER стикаються з низкою поширених проблем. Часті поломки електричних плит KAISER включають:

 

  • Відмова перемикачів режимів конфорок. Викликається механічним пошкодженням, зношуванням деталей після тривалої експлуатації, потраплянням частинок їжі в систему перемикання.

Помітивши проблему в роботі, власник відключає техніку від мережі. Не рекомендується робити спроби діагностики без кваліфікації спеціаліста та відповідних навичок.

 

Надсилання експерта нашої служби відбувається негайно після виклику. Прибувши за адресою, співробітник встановлює точну причину неполадок та проводить ремонт електроплити KAISER у найкоротший термін.

  • Поломка таймера. У більшості ситуацій відбувається через вироблення ресурсу пристрою. Також трапляються випадки збоїв нових таймерів.

Зробивши виклик майстра додому, клієнт отримує заміну пристрою, що відслужив. Якщо таймер підлягає відновленню, фахівець здійснить налагодження.

 

  • Несправність духовки. Першою ознакою проблеми часто стає припинення підсвічування. Якщо при цьому лампа гаразд, це означає порушення у функціях ланцюга, коли перервано нормальне проходження струму.

 

Повна відсутність нагріву вказує на згорілий ТЕН. У наборі майстрів нашої служби присутні деталі, що замінюються, для всіх популярних типів плит KAISER. Якщо необхідний елемент є рідкішим, його буде оперативно доставлено після ідентифікації.

ремонт электрических плит KAISER
  • Причиною зниженого розжарювання духовки нерідко стає несправний термостат. Проблемний елемент автоматично знижуватиме до мінімуму виставлену користувачем температуру.

Подібний збій виявляється не відразу. Власники можуть продовжити експлуатувати техніку із неповною функціональністю. Це може суттєво скоротити термін роботи пристрою.

 

Відзначивши дивну поведінку техніки – ослаблення нагріву, уповільнена відповідь на команди управління – правильно відразу звернутися до сервісної служби. Цим власник продовжує період безперебійної роботи плити та уникає більш серйозних поломок.

 

  • Найвільне відключення. Викликається несправністю блоку, що управляє. Некваліфіковане втручання в електронні системи пристрою є особливо ризикованим.

При прояві такого типу несправності слід відразу припинити експлуатацію, вийняти вилку з розетки та дочекатися візиту спеціаліста з ремонту.

Зв'язавшись із оператором нашої служби, клієнт дізнається точний час приїзду майстра. У разі потреби власники плити можуть скоригувати момент відвідування відповідно до свого графіку.

Приїхавши, працівник служби локалізує поломку і на місці замінить згорілу плату. Або здійснить налаштування електроніки, якщо збій не спричинив великих пошкоджень.

Спроби аматорського ремонту лише погіршать проблему. Звернення до фахівців заощадить час та кошти.

 

  • Пропадає або відображається частково інформація на електронному табло пристрою. Причиною стає механічне чи термічне пошкодження елемента.

Співробітник служби вирушить на виїзд відразу із заміною, але не завжди вона необхідна. Рівень майстерності наших фахівців дозволяє проводити відновлення дисплея за умови оборотного характеру пошкоджень.

 

Менш поширені ломки

 

Крім експлуатаційних моментів, зрідка виникають проблеми з пошкодженням зовнішніх елементів плити:

  • Дверцята духовки, що лопнула панель. Незважаючи на стійкість до сторонньої дії, скло може тріснути або розбитися при раптовому сильному ударі.

 

Розглядаючи варіанти заміни, власники зазвичай припускають, що зможуть самостійно переставити панель. Однак, без напрацьованої практики зробити це буде досить складно.

 

Надавши роботу нашій ремонтній службі, власник може не утруднюватися пошуком потрібної деталі. Співробітник прибуде на місце у зручний для клієнта час і швидко здійснить заміну.

 

  • У повсякденному використанні та оточенні техніка регулярно піддається механічним впливам. В результаті виникають тріщини та сколи регуляторів температурного режиму.
ремонт плит кайзер

Процедура заміни досить проста. Водночас знайти запчастину на ринку не завжди можливо. Фахівець ремонтної служби надасть фірмові регулятори та встановить їх протягом короткого часу після виклику.

 

  • Потерпілі від потрапляння їжі або ударного впливу конфорки. Категорично не рекомендується намагатися відновити або витягти деталь, особливо при підключеній до мережі плиті.

Зв'язавшись із оператором служби, клієнт повідомляє характер поломки та модель пристрою. Підготувавши деталі для заміни, майстер негайно виїжджає на адресу.

Встановлення нової запчастини проводиться з дотриманням техніки безпеки і в рази швидше, ніж за аматорського підходу.

 

Кому довірити ремонт електроплит KAISER у Києві?

Наша спеціалізована служба з ремонту дає повну гарантію на вирішення проблем. Крім цього, співробітники, проводячи діагностику, відзначають назрілі відмови і попереджають власників про можливі ризики. Завдяки цій політиці люди довіряють нам. Робота експертів спонукає власників техніки ставати нашими постійними клієнтами.

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

remont-electroplit
remont-electricheskih-plit

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийної машини відбувається вдома у клієнта, з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер приступає до діагностики посудомийки, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

master-po-plitam-kiev

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

 

Контактний телефон

 

098-055-60-28

 

Радіус робіт – 30 км від Києва

Ремонт електроплит - Бровари

Ремонт електроплит - Вишгород

Ремонт електроплит - Вишневе

Ремонт електроплит - Ірпінь