Не гріє духовка електроплити

Хвилююча проблема багатьох господинь — це усвідомлення, що не гріє духовка в електричній плиті? У цій ситуації — це означає, що обладнання знаходиться в несправному стані і його погане або нерівномірне нагрівання це перша ознака, що сигналізує про необхідність звернення до фахівців. Адже кому сподобатися, коли пара годинника, проведеного на кухні, пройдуть даремно? Усвідомивши, що ваша страва не пропеклася і залишилася сирою, потрібно негайно перевірити справність електропечі, а таку під силу тільки фірмам, що займаються обслуговуванням кухонного обладнання.

 

Як слід зробити якщо не гріє електропічка і які можуть бути причини цього?

 

ремонт духовок электрплит

Бо у вас електрична плита та більшість несправностей і причин, з яких електропіч погано працює, полягають саме в порушенні електричного ланцюга. Адже саме її цілісність забезпечує гарне нагрівання та стабільну роботу духової шафи.

Зіткнувшись із такою проблемою всі запитують, коли не гріє духовка електроплити що робити, причини проблеми? А таких проблем може бути достатньо, а це базові:

 

  • роз'єднання або підгоряння контактів;
  • тен на духовці перегорів;
  • Несправність електронного модуля.

Це три основні передумови, за якими електроплита не нагрівається, але є й інші варіанти поломок. Що сталося саме у вашому випадку визначити досить складно та для швидкого вирішення проблеми наша компанія надає вам свої послуги з ремонтних робіт електропечей. Співробітники нашої компанії незабаром знайдуть першопричину та усунуть її.

Якщо у вас духова шафа не нагрівається, то швидше за все проблема полягає в несправності тену. Якщо хоча б один із нагрівальних елементів духової електроплити перебуває в несправному стані, то як наслідок цього камера нагрівається нерівномірно або не гріє. Ця проблема є головною відповіддю на питання чому не гріє духовка електричної плити? У нинішніх електричних духових шафах є кілька нагрівальних елементів, які розташовані в дні шафи та над верхнім склепінням. Один із них вийшов з ладу і вимагає заміни саме тому духовка тепер не працює як слід.

Виявити який з тенів несправний і зробити його демонтаж дуже складне завдання особливо це важко, якщо ви власник вбудованої електричної духовки. Якщо у вас духовка, що окремо стоїть це, трохи спрощує завдання, але іноді для демонтажу тену необхідне повне її розбирання, що включає зняття ізоляції. На таке здатні далеко не всі, а тим більше, якщо у вас духовка з вентилятором, то таке завдання варто надати виключно професіоналам.

 

При несправності електродугової чи варто звертатися до майстра?

Раніше ми визначилися, які саме можуть бути причини несправної роботи електродугової і розглянули одну основну поломку. Звичайно, кожен хоче заощадити грошей і не звертатися до майстрів з ремонту, але чи так вигідно буде ремонтувати духовку самостійно? Коли не гріє електродуховка насамперед ви повинні спробувати встановити причину проблеми. Якщо ви змогли її встановити, то варто розібратися чи зможете ви виправити її самостійно, адже в процесі саморемонту можна зіпсувати робочі деталі духовки.

Майже завжди зіткнувшись із проблемою про не нагрівання духовки її необхідно розібрати, щоб зрозуміти, що необхідно помітити. А у багатьох моделях електродуховки це дуже складний маневр, який потребує втручання професіоналів. Виклик майстра додому допоможе вам точно встановити причину та незабаром усунути її. Наша фірма вже давно займається ремонтом кухонної техніки та вирішить будь-яку вашу проблему, пов'язану з поломкою електроплити.

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

remont-electroplit
remont-electricheskih-plit

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийної машини відбувається вдома у клієнта, з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер приступає до діагностики посудомийки, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

master-po-plitam-kiev

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

 

Контактний телефон

 

098-055-60-28

 

Радіус робіт – 30 км від Києва

Ремонт електроплит - Бровари

Ремонт електроплит - Вишгород

Ремонт електроплит - Вишневе

Ремонт електроплит - Ірпінь