Ремонт духових шаф AEG в Києві

Господарки будинку на кухні печуть, миють і готують їжу для своєї родини. Тому тут багато побутової техніки. Включає посудомийна машина, мікрохвильова піч, холодильник, плита і т.д. Однак сьогодні мова піде про духовку AEG більш конкретно тому, що духовка - це побутовий прилад, який використовується для приготування страв і випічки, наприклад, тортів. Через ці дві дуже важливі функції, які вона виконує, важливі на нашій кухні. Тому ми маємо зробити все, щоб усе працювало правильно. На жаль, це завжди так. Як і вся побутова техніка та духовка, коли приходить час виходить з ладу. Які найпоширеніші несправності в духовці?

Часті несправності в духовці AEG - як з ними боротися?

  • Духовка не гріє

Двома найбільш поширеними причинами є таймер або термостат. Отже, на самому початку перевіримо, чи встановлений таймер. Механічний таймер повинен бути встановлений у положення, відмінне від нуля. У разі електронних пристроїв перевірте, чи він налаштований відповідно до інструкції з експлуатації. Щоб перевірити роботу термостата, прослухайте його або поверніть його спочатку, щоб термостат клацнув - це означає увімкнення, вимкнення контактів.

  • Погано пече.

Домогосподарки найчастіше скаржаться на недопечений пиріг. Це дуже поширена несправність, яка може бути спричинена перегоранням нижнього нагрівача печі. Це нормально і не залежить від марки побутової техніки.

  • Проблеми з температурою

У цій ситуації термостат потрібно замінити. Однак варто також перевірити всі нагрівачі, тому що багато клієнтів повідомляють, що піч погано нагрівається або довго нагрівається на основі випічки, наприклад, сирого тіста саме знизу перога.

  • Нагрівачі

Практично кожен елемент духовки може бути причиною перегорання, один із нагрівачів перегорів, погані контакти на провідних з'єднаннях.

  • Перший запуск духовки після покупки

Якщо ви запускаєте обладнання вперше, рекомендується спочатку прочитати інструкцію з експлуатації, якщо ви не впевнені, що все робите правильно. 

Ремонт духовых шкафов AEG киев

Електрична плита повинна бути підключена в дві фази. Потім одна фаза живить поля ліворуч, інша справа. Отже, якщо запобіжник виходить з однієї з фаз, може статися так, що працюватиме лише половина варильної панелі, або у разі автономних плит та духовок, наприклад, духовка не працюватиме.

Неминуче, що кожна духовка засмічується в процесі приготування їжі. Є також деякі несправності. Одним із них є забите сопло пальника. Отвори, що вимірюються у частках міліметра, не складно закрити, в результаті у нас слабке полум'я або його немає взагалі. В даному випадку описано несправність із газовою духовкою AEG.

Відмінності між електричною та газовою духовкою

Безпека - електрична духовка безпечніша за газову. Це особливо важливо, коли у вас є суміщена кімната з кухнею. Ви спите у цій кімнаті. Якщо у вас негерметична з'єднання між піччю і джерелом пропан-бутану, то під час сну може виникнути отруєння газом. Поки ви спите, навіть не відчуєте, що газ протікає, тоді навіть невелика іскра може призвести до пожежі. Час розігріву - в електричній плиті виразно коротший, ніж у газовій плиті. На деяких моделях ви навіть можете встановити час випікання, і духовка автоматично вимикається. Це запобігатиме згорянню їжі, і вам не доведеться стояти над плитою і витрачати свій час на охорону тіста або жаркого.

Самоочисна духовка - тільки електрична духовка має цю функцію. За допомогою цієї функції духовка нагрівається до 500 градусів за Цельсієм. Завдяки цьому всі забруднюючі речовини згоряють і перетворюються на попіл. Коли піч закінчила і охолола, ми зметемо тільки попіл, що залишився, і піч знову стане чистою.

Особливості - електрична духовка дозволяє вам встановити, як ви хочете випікати і як довго має бути випікання. Крім того, вона може мати функцію гарячого повітря, що скорочує час, необхідний для приготування страв, оскільки ви можете спекти більш ніж одну страву за раз. Функції, які може мати електричний нагрівач, також включають розморожування або гриль.

Газова плита має лише функції традиційної випічки.

Ціна - це плюс газової плити, це її ціна та вартість використання. Однак, коли ви купуєте дорожчу електричну плиту, яка буде енергоефективною, ви можете бути впевнені, що вартість її купівлі окупиться за короткий термін.

Висновок

Всі перераховані вище несправності є найбільш поширеними, тому ви можете тільки запропонувати те, що написано, не всі ці несправності обов'язково викликані цією конкретною причиною. Якщо ви не впевнені, зв'яжіться із нами. Ми це служба з ремонту Fix-Man, наші майстри проведуть діагностику, виявлять несправність і відремонтують вашу духовку AEG в короткий термін.

Духова шафа є важливим елементом будь-якого кухонного обладнання. Без цього ми не зможемо приготувати теплу вечерю. Тому її несправність може дезорганізувати нас. Вам потрібно швидко зателефонувати спеціалісту нашої служби з ремонту Fix-Man, який оцінить, наскільки велика помилка, та швидко її усуне. Однак, як повідомити про таку невдачу? Все, що вам потрібно, це телефон або інтернет - ви можете зателефонувати або повідомити проблему, використовуючи контактну форму. Розмова з консультантом стане попереднім діагнозом несправності, тому спеціаліст, який ремонтуватиме духову шафу, матиме неповне уявлення про те, що потрібно ремонтувати.

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

remont-electroplit
remont-electricheskih-plit

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийної машини відбувається вдома у клієнта, з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер приступає до діагностики посудомийки, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

master-po-plitam-kiev

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

 

Контактний телефон

 

098-055-60-28

 

Радіус робіт – 30 км від Києва

Ремонт електроплит - Бровари

Ремонт електроплит - Вишгород

Ремонт електроплит - Вишневе

Ремонт електроплит - Ірпінь