Електропліта вибиває пробки

 

Цієї неділі, і ви запланували приготувати ідеальне спекотне для сім'ї, але як тільки ви включаєте електричну плиту, вона відключає всю електрику в будинку. Ви проклинаєте та скидаєте блок запобіжників перед тим, як знову включити духовку, тільки для того, щоб сталося те саме. Зрештою все відбувається по колу. Терміново викликай майстра служби ремонту Fix-Man.

Якщо електрична система продовжує відключатися, це може бути пов'язано з однією з численних проблем. Як правило, якщо відключення відбувається щоразу, коли вмикається електрична плита, то це, як правило, проблема з ланцюгом або проводкою. Однак, якщо це відбувається, коли використовується певна функція пристрою, це може бути пов'язано з тим, що компонент, пов'язаний з цією функцією, несправний.

Є ряд перевірок, які наш технік може виконати, щоб звузити потенційну причину поломки.

Ось кілька прикладів:

  • Проблема зі схемою

Технік перевірить перевантаження ланцюга. Як перший крок вони подивляться, чи є кілька приладів, підключених до того ж ланцюга, що й електрична плита. У цьому випадку вимкніть інші прилади та знову увімкніть духовку. Це більше не повинно повторюватись. Потім вам, можливо, доведеться оновити надлишковий ланцюг, щоб збільшити ємність або додати пристрої до іншого ланцюга - зазвичай є окремий ланцюг для штекерів.

Якщо в тому ж ланцюзі немає інших приладів, майстри можуть виконати такі перевірки:

Використовуючи затискний амперметр, вони будуть вимірювати поточну потужність навантаження в ланцюзі, коли плита включена. Якщо навантаження занадто велике для ланцюга, вам доведеться оновити його.

Електрика також може бути вимкнена у разі несправного автоматичного вимикача або проблеми з проводкою в ланцюгу. Попросіть кваліфікованого електрика перевірити наявність пошкоджень ізоляції проводів ланцюга. Щоб електрик міг перевірити автоматичний вимикач, він міг замінити його на автоматичний вимикач того ж номіналу з іншого робочого кола.

  • Проблема зі штепсельною вилкою, проводкою плити

 

Электроплита выбивает пробки

Технік може виміряти струм, коли пристрій вимкнено. Це має зазвичай показувати нуль. Якщо струм 0,3 А, можливо, пошкоджено провід пристрою. Після вимкнення пристрою технік може перевірити штепсельну вилку на наявність сажі або пошкодженої проводки.

Деякі виробники оснащують духовки клемними колодками, призначеними для використання по всій Європі. Для того, щоб вони були сумісні з Українськими ланцюгами, колодки повинні бути правильно розташовані. Тому, якщо ви нещодавно придбали духовку, зверніться до посібника користувача за вказівками щодо правильного розташування колодок.

Однак, якщо це більш старий пристрій, переконайтеся, що клемний блок все ще перебуває у працездатному стані. Клемні колодки з часом мають тенденцію розбалтуватись, і в цьому випадку їх необхідно буде замінити. Обов'язково проконсультуйтеся з техніком щодо того, яка модель буде правильною для покупки.

  • Проблема з компонентами електричної плити

Щоб перевірити, чи є проблема з електричною плитою, переконайтеся, що ніякі інші прилади не підключені до того ж ланцюга. Увімкніть плиту за низької температури. Якщо електрика не вимикається відразу, це підтверджує, що справа в запобіжнику, до якого він підключений, не має короткого замикання.

Тепер підніміть температуру у пристрої. Якщо електрика вимикається при досягненні вищої температури, швидше за все, існує проблема з одним із нагрівальних елементів. Потрібен новий елемент для усунення несправності. Зверніться до фахівця з пристрою, щоб замінити його для вас.

Інші компоненти, які можуть викликати відключення електрики, включають:

  • Селекторний перемикач (використовується для зміни функцій електроплити).
  • Термостати.
  • Внутрішня лампа.

За допомогою процесу виключення ви можете визначити загальну область, в якій відбувається збій, вибравши певні функції, щоб побачити, чи духовка спрацьовує тільки при використанні цих функцій.

Існують також певні інструменти, призначені для вимірювання компонентів в електроплитах, щоб побачити, чи працюють вони правильно. Тим не менш, рекомендується звернутися за допомогою до фахівця, якщо ви не навчені роботі з електронікою.

Відключення електрики може бути викликане коротким замиканням у будь-якому місці вашого будинку. Якщо побутовий прилад вимикається більше одного або двох разів, ви повинні звернутися до кваліфікованого електрика з ремонту Fix-Man, щоб розібратися в проблемі.

Будь ласка, пам'ятайте: Прилади слід регулярно обслуговувати відповідно до інструкцій виробника, які докладно описані в посібнику з експлуатації. Якщо у вас є проблема з приладом, зателефонуйте нам, щоб відремонтувати прилад. Не забувайте, що якщо ваш пристрій не працює оптимально, ви також повинні його відремонтувати, щоб запобігти серйозному пошкодженню пристрою. Дзвоніть нам!

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

remont-electroplit
remont-electricheskih-plit

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийної машини відбувається вдома у клієнта, з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер приступає до діагностики посудомийки, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

master-po-plitam-kiev

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

 

Контактний телефон

 

098-055-60-28

 

Радіус робіт – 30 км від Києва

Ремонт електроплит - Бровари

Ремонт електроплит - Вишгород

Ремонт електроплит - Вишневе

Ремонт електроплит - Ірпінь