Часті поломки електроплит

Як будь-який електричний прилад, електроплита також має властивість виходити з ладу – які ж часті поломки можуть виділити у своїй роботі майстри?

 

Електроплити з електричними конфорками.

 

1. Якщо не вмикається агрегат. Що ж спричинило таку поломку? Досвідчені майстри кажуть, що спровокувати її можуть:

  • Порушення в цілісності та щільності контактів при першому підключенні. Перевірте в цьому випадку на початку розетку, цілісність шнура живлення, проводку.
  • Частою причиною фахівці називають повне або часткове згоряння нагрівальної поверхні та тен, які просто підлягають їхній повній заміні.
  • Ще однією причиною фахівці називають несправність перемикача – його просто варто замінити.

 

2. Духовка зовсім не гріє або недостатньо. Тут майстри говорять про несправність тену - останній підлягає повній зміні, але не ремонту. Цілком можлива і несправність терморегулятора, який також швидко, легко можна змінити на робочий.

поломки электроплит

3. Плита після підключення до мережі сама відключається. Має місце коротке замикання і, можливо, доведеться міняти тен – більше скаже фахівець при огляді агрегату вдома.

Якщо йдеться про електроплити з індуктивними типами конфорок – тут дещо інші типи та причини несправностей.

1. Конфорка недостатньо гріє. Спровокувати її може неправильно поставлений на конфорку посуд або якщо її дно за своїм діаметром менше в діаметрі нагрівальної поверхні агрегату, прилягає не так вже й щільно. Якщо посуд відповідає - може нещільно прилягати система живлення з іншого, зворотного боку нагрівальної склокераміки, тому проводять її регулювання притискання пружини до останньої

2. Якщосама нагрівальна поверхня не нагрівається – важливо перевірити наскільки правильно йде експлуатація самої техніки. На початку включаєте вибрану конфорку і встановлюєте потрібний рівень потужності, використовуйте належний посуд. Серед інших причин виділяють такі:

 

  • Поломка датчика, що регулює температуру – він підлягає заміні майстром.
  • Погано прилягає індукційна нагрівальна поверхня до площі склокераміки.
  • Вийшли з ладу праві на плиті конфорки – немає з'єднання останніх з блоком живлення чи системою управління. Відпрацьована деталь підлягає зміні на нову.
  • Коли не гріють ліві – швидше за все, відійшли контакти на коробці клем, запобіжнику і тому доведеться замінити запобіжник.

 

ЖК дисплей на плиті вийшов з ладу

Якщо йдеться про сенсорний тип електричних плит – за її роботу відповідає в механізмі блок керування, де у разі несправності варто перевірити, а при необхідності замінити сполучний шлейф, блок живлення.

 

Якщо не включається індукційна електрична плита

Що викликало вихід із ладу техніки у цьому випадку? Швидше за все, причина криється в поломці вимикача, як і плавки самого запобіжника - вони підлягають заміні в майстерні. Як варіант, відійшли контакти між блоком управління та живильною платою, як і сенсорною панеллю. Їх просто доведеться міняти – вдома чи в майстерні вирішить уже фахівець на місці після огляду та діагностики.

 

Індикатор тепла не працює

Швидше за все, вийшов з ладу сам блок управління - перепади напруги або неписьменне, неправильне експлуатування, початковий заводський шлюб. Першопричину встановить майстер після проведеної діагностики та полагодити її може шляхом повної заміни виявленої несправної деталі.

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

remont-electroplit
remont-electricheskih-plit

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийної машини відбувається вдома у клієнта, з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер приступає до діагностики посудомийки, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

master-po-plitam-kiev

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

 

Контактний телефон

 

098-055-60-28

 

Радіус робіт – 30 км від Києва

Ремонт електроплит - Бровари

Ремонт електроплит - Вишгород

Ремонт електроплит - Вишневе

Ремонт електроплит - Ірпінь