Ремонт електроплит - Бровари


Як побут зручності, ми любимо нашу побутову техніку. За винятком випадків, коли вона ламається. Але серйозна відмова приладу не завжди означає великі витрати. Деякі ремонтні роботи досить прості (і дуже дешеві). Сьогодні ми дивимося на типову скляну електричну плиту, яка не нагріває задану температуру. Елемент випалу та частина одного елемента печі перестали працювати. Ви можете бути здивовані тим, як швидко, дешево і легко можна приступити до ремонту електроплити і знову привести прилад в робочий стан. І все завдяки, служби з ремонту Fix-Man у Броварах.

Якщо ваша електрична плита має відкриті елементи, заміна неймовірно проста. Просто відключіть старе, підключіть нове і все готове за лічені секунди. Але що, якщо у вас духовка погано випікає? А як щодо тих діапазонів зі скляною варильною поверхнею? Хочете, вірте, хочете, ні, їх без майстра не вийти, не перевірити, не замінити.

Перш за все, цей урок не охоплює індукційні варильні панелі. І очевидно, що заміна елементів не вирішить усі проблеми із плитою. Але елементи, що згоріли, на сьогоднішній день є найбільш поширеною проблемою з електричними плитами, з якою доводиться стикатися нашим майстрам. Враховуючи, наскільки складно їх замінити, майстер відчуває відповідальність, взявши на себе дрібну роботу з ремонту плити, він швидко та оперативно може швидко розпочати роботу. І набагато дешевше, ніж в інших майстернях.

Безпека, перш за все з ремонтом електроплит

Якщо ви побоюєтеся возитися з електричними пристроями, то скористайтеся послугами професіоналів, це не соромно. Наші електрики нададуть вам будь-яку допомогу.

Заміна несправних нагрівальних елементів в електричному діапазоні майже завжди може бути здійснена навіть без відриву пристрою від стіни. Перед початком робіт вимкніть живлення на плиту, якщо ви не вимкнете електроживлення, вимкнувши автоматичний вимикач, а потім перевірте, чи пристрій дійсно не отримує живлення. Це може бути зроблено шляхом увімкнення електроплити

Як дізнатися, чи поганий електронагрівальний елемент

  • Ви, очевидно, не хочете просто почати купувати та замінювати елементи, не знаючи, що це вирішить вашу проблему. Якщо всі ваші елементи перестали працювати одночасно, ви, ймовірно, маєте інші проблеми. Почніть із перевірки автоматичного вимикача. Якщо все гаразд, вам може знадобитися виклик техніка з ремонту.
  • Рада з ремонту печі - у поганого елемента часто буде помітно згоріла пляма. Можливо, ви навіть увімкнули його і стали свідками помаранчевого вогняного спалаху, що розпорошується звідкись уздовж елемента. Це вірні ознаки того, що він згорів.
  • Але ви не завжди можете виявити поганий елемент, просто подивившись. Якщо немає видимих ​​ознак вигоряння, настав час звернутися до майстра служби з ремонту Fix-Man у Броварах та перевірити та виявити з його допомогою несправність та усунути. Тоді ми розберемося зі скляною варильною панеллю.

 

Заміна скляних нагрівальних елементів варильної панелі

Ремонт электроплит Бровары
  • Майстер викрутить опорний кронштейн і акуратно опустить деталі, щоб нічого не зламалося і ніякі дроти не були ослаблені.
  • Металевий корпус на задній частині елемента в зборі має безліч отворів по краю. Вони часто нумеруються, але не завжди.
  • Покладе старі та нові елементи поруч (лицьовою стороною вниз) і поверне їх в одну й ту саму сторону. Помітить положення монтажного затиску на старому елементі, перш ніж знімати та переносити їх на новий.
  • Перед від'єднанням контактів зі старого елемента використовує маркер, щоб визначити їхнє положення. Якщо монтажні отвори пронумеровані на обох монтажах, переконайтеся, що вони пронумеровані однаково (що однакові номери знаходяться в однаковому радіальному положенні на обох). Якщо ні, просто порахує отвори - починаючи з одного з клемних блоків - щоб знайти правильне місцезнаходження.
  • Прикріплюючи затискачі до нового вузла заміни пальника електричної плити, він може бути стурбований тим, що гвинти стосуються білого матеріалу теплозахисного екрану. Не хвилюйтеся, він м'який і гвинт залишиться без пошкоджень. Гвинтить гвинт доти, доки він не зафіксується повністю, але не перетягне.

Як служба з ремонту Fix-Man у Броварах, ми робимо свою роботу якісно, ​​яку інші вважають за краще не братися. Є моменти, коли те, що на перший погляд може здатися серйозною проблемою, потребує лише невеликого ремонту. Мудрість та невелика обережність можуть допомогти відрізнити одне від одного. Дзвоніть нам!

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

remont-electroplit
remont-electricheskih-plit

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийної машини відбувається вдома у клієнта, з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер приступає до діагностики посудомийки, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

master-po-plitam-kiev

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

 

Контактний телефон

 

098-055-60-28

 

Радіус робіт – 30 км від Києва

Ремонт електроплит - Бровари

Ремонт електроплит - Вишгород

Ремонт електроплит - Вишневе

Ремонт електроплит - Ірпінь